Lasīšanai: 1 minūte

Par apelācijas sūdzību veidlapām

J
jautā:
25. jūnijā, 2013
Līga

Labdien, vēlos uzzināt, vai ir pieejams paraugs, kā pareizi jābūt rakstītai apelācijas sūdzībai lietā par saskarsmes tiesību noteikšanu? Agrāk paraugi bija pieejami portālā www.tiesas.lv, šobrīd pieejami apelācijas paraugi tikai kriminālprocesā un administratīvajā procesā.

A
atbild:
26. jūnijā, 2013
Solvita Cīrule
juriste, ģimenes tiesību speciāliste

Diemžēl tādu apelācijas sūdzības paraugu, kas derētu visiem dzīves gadījumiem, nav.

Apelācijas sūdzību raksta, norādot, kā izpaužas katra konkrētā sprieduma nepareizība. Tādējādi vispareizāk Jums būtu vērsties pēc juridiskās palīdzības.