Lasīšanai: 1 minūte

Kuras izglītības iestādes atbilst Ministru kabineta noteikumiem Nr. 445

J
jautā:
11. janvārī, 2021
Karīna

Labdien! Kuras izglītības iestādes atbilst Ministru kabineta noteikumiem Nr. 445? Paldies, gaidīšu atbildi.

A
atbild:
13. janvārī, 2021

Ministru kabineta noteikumi Nr. 445 “Pedagogu darba samaksas noteikumi” nosaka pedagogu darba samaksas noteikšanas kārtību, darba samaksas apmēru un pedagogu darba slodzes lielumu vispārējās izglītības (pirmsskolas izglītība, pamatizglītība, vidējā izglītība un vispārējās izglītības īpašie veidi – speciālā izglītība un sociālā korekcija) iestādēs, profesionālās vidējās izglītības iestādēs, koledžās un augstskolās.