Lasīšanai: 1 minūte

Cik ilgi ir derīgs IELT tests

J
jautā:
19. septembrī, 2020
Līga

Labdien! Jaunietis 12. klases angļu valodas eksāmenu nav kārtojis, bet to ir aizstājis ar IELT testu. Vai šajā gadījumā IELT testa spēkā esamības termiņš ir pielīdzināms valsts eksāmenam, vai arī tas ir spēkā tikai 2 gadus? Piemēram, ja viņš pēc 3 gadiem atgriežas Latvijā un vēlas šeit iestāties universitātē, vai viņš varēs uzrādīt jau nokārtoto IELT testu? Vai arī tas būs jākārto no jauna?

A
atbild:
06. oktobrī, 2020
Valsts izglītības satura centrs
Kaspars Špūle, Vispārējās izglītības pārbaudījumu nodaļas vadītājs

Ja angļu valodas eksāmens ir aizstāts ar IELT testu, tad tā derīgumam nav noilguma.