Lasīšanai: 1 minūte

Prasības sporta speciālistiem noteiktas Ministru kabineta noteikumos Nr. 77

J
jautā:
10. maijā, 2020
Viktors

Vai pedagoga palīgs ir tiesīgs strādāt par treneri sporta klubā, ja viņš trenē bērnus?

A
atbild:
14. maijā, 2020
Izglītības kvalitātes valsts dienests
Jana Veinberga, vecākā eksperte

Lai atbildētu uz šo jautājumu, būtu jāzina, kāda ir Jūsu izglītība. Prasības sporta speciālistiem (tai skaitā sporta treneriem) noteiktas Ministru kabineta 26.01.2010. noteikumos Nr. 77 “Noteikumi par sporta speciālistu sertifikācijas kārtību un sporta speciālistam noteiktajām prasībām”.