Lasīšanai: 1 minūte

Kā saņemt VDEĀVK atzinumu

J
jautā:
15. decembrī, 2019
Juris

Labdien! Lai TPC saņemtu pretizgulējumu matraci, man jāiesniedz izziņas kopija no VDEĀK par īpašas kopšanas nepieciešamību. Kā lai to saņemu? Vai varat to nosūtīt man pa pastu?

A
atbild:
20. decembrī, 2019
Veselības un darbspēju ekspertīzes ārstu valsts komisija
Maija Muceniece, Dokumentu un arhīvu pārvaldības nodaļas vadītāja

Veselības un darbspēju ekspertīzes ārstu valsts komisijai ir noslēgts līgums par sadarbību informācijas apmaiņā ar VSIA “Nacionālais rehabilitācijas centrs “Vaivari””. Līgums paredz, ka iestāde, saņemot personas iesniegumu, var pārliecināties VDEĀVK Invaliditātes informatīvajā sistēmā par īpašas kopšanas nepieciešamības esamību.

Ja tomēr personai ir nepieciešams atzinums par īpašas kopšanas nepieciešamību, tad to var saņemt, atsūtot iesniegumu ar lūgumu tādu izsniegt. Sagatavotais atzinums tiek nosūtīts uz iesniegumā norādīto adresi.

Informējam, ka iesniegumu var iesniegt elektroniski, izmantojot valsts pārvaldes pakalpojumu portāla www.latvija.lv e-pakalpojumu “Iesniegums iestādei”, to adresējot Veselības un darbspēju ekspertīzes ārstu valsts komisijai.