Lasīšanai: 1 minūte

Amatpersonas bankas konts darba samaksas saņemšanai

J
jautā:
17. septembrī, 2019
Gatis

Labdien! Vai amatpersona drīkst saņemt darba algu, piemēram, uz Lietuvas bankas kontu?
Mani interesē, vai amatpersona darba devējam drīkst iesniegt citas Eiropas Savienības dalībvalsts bankas kontu.

A
atbild:
25. septembrī, 2019
Finanšu ministrija
Aleksis Jarockis, Komunikācijas departamenta direktors

Jā, Latvijas amatpersona var norādīt savam darba devējam darba samaksas saņemšanai kontu, kas atvērts Lietuvas bankā vai citā Eiropas Savienības bankā.