Lasīšanai: 1 minūte

Vai kaimiņam ir tiesības uzstādīt pagaidu žogu

J
jautā:
09. septembrī, 2019
Nelli

Kaimiņš novietoja pagaidu žogu: divus metrus gar savas teritorijas robežu. Vai viņam bija tiesības to darīt bez saskaņošanas ar mani (kaimiņu pretī)?

A
atbild:
30. septembrī, 2019
Daugavpils valstspilsētas pašvaldība
Sabīne Pinele, Pilsētplānošanas un būvniecības departamenta būvinspektora palīdze

Daugavpils pilsētas pašvaldības iestādei “Komunālā saimniecības pārvalde” (DPPI “KSP”) nav iebildumu pret pagaidu īpašuma norobežojuma uzstādīšanu no Ventas ielas 7A uz Sēņu ielas pusi, Daugavpilī, ar nosacījumu, ka pēc pastāvīga žoga uzcelšanas ir jāsaņem atzinums par būvdarbu pabeigšanu, kuru izsniedz DPPI “KSP”. Tā kā pagaidu žogs atrodas vairāk nekā četru metru attālumā no Lakstīgalu ielas 14 zemes vienības robežām, saskaņojums no Lakstīgalu ielas 14 īpašnieka nav nepieciešams.