Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Pensijas

Pensijas indeksēs VSAA, pašam cilvēkam nav jāiesaistās

J
jautā:
22. augustā, 2019
Inga

Kā zināms, š. g. 1. oktobrī notiks pensiju indeksācija. Vai man, strādājošai 2. grupas invalīdei no bērnības, ir jāiesniedz kādi pierādījumi VSAA par savu darba stāžu? Vai arī tas notiek automātiski? Ja dokumenti jāiesniedz, vai to var izdarīt elektroniski?

A
atbild:
29. augustā, 2019
Lidija Dārziņa
LV portāls

Pensiju indeksāciju nodrošinās Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūra (VSAA), un tā notiks automātiski. Pensijas saņēmējam pašam nekas nav jādara, nav jāiesniedz ne dokumenti, ne kādi iesniegumi.