Lasīšanai: 1 minūte

Latvijas nepilsoņiem, ceļojot uz Lielbritāniju, nepieciešama vīza

J
jautā:
12. maijā, 2019
Aleksandrs

Labdien! Vai ir nepieciešama vīza manai sievai, kurai ir nepilsoņa pase, lai atlidotu pie manis uz Lielbritāniju?

A
atbild:
14. maijā, 2019
Linda Balode
LV portāls

Latvijas nepilsoņiem, ceļojot uz Lielbritāniju, nepieciešama ceļošanai derīga pase un vīza.

Vīzas Latvijas nepilsoņi var noformēt Apvienotās Karalistes Vīzu centrā, Rīgā, Aspazijas bulvārī 20, LV-1050 (pirmdienās, otrdienās no plkst. 9.00 līdz 14.30), tālrunis uzziņām: + 44 1243 217 934 vai +44 1243 218 148.

Detalizētāku informāciju par nepieciešamās vīzas noformēšanu var meklēt arī šeit.