Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Nodokļi

Nekustamā īpašuma nodokļa aprēķina un parāda skaidrojums jāprasa pašvaldībā

J
jautā:
03. februārī, 2019
Valentina

Kam jāmaksā zemes nodokļa parāds?

A
atbild:
11. februārī, 2019
Lidija Dārziņa
LV portāls

Nekustamā īpašuma nodokli administrē (iekasē) pašvaldības. Tāpēc pašvaldībā, kurā atrodas konkrētais īpašums, ir jānoskaidro visi jautājumi saistībā ar nodokļa maksājumiem, tajā skaitā par izveidojušos parādu.

Pašvaldība paziņojumā par nekustamā īpašuma nodokli norāda, pamatojoties uz kādiem normatīvajiem aktiem nodoklis ir aprēķināts.