Lasīšanai: 1 minūte

Tiesu izpildītājam piemērot liegumu CSDD reģistrā ir pienākums

J
jautā:
02. maijā, 2018
kristine

Labdien! Vai tiesu izpildītāja var uzlikt liegumu automašīnai, ja es katru mēnesi maksāju noteikto summu?

A
atbild:
24. maijā, 2018

Jā, var. Tā ir piedziņas vēršana uz kustamo mantu, un piemērot šo liegumu publiskajā reģistrā, CSDD, ir tiesu izpildītāja pienākums.

Ja Jūs ikmēneša maksājumus veiksiet regulāri, tad varēsiet iziet tehnisko apskati un lietot transportlīdzekli. Vienīgais ierobežojums būs automašīnas pārdošana, to nebūs iespējams izdarīt, kamēr pilnībā nebūs nomaksāts parāds un tiesu izpildītāja izdevumi.