Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Mājoklis

Īpašums un tā ierakstīšana zemesgrāmatā

J
jautā:
20. septembrī, 2017
Kira

Mums ar draugu (mēs neesam laulāti) pieder zemes gabals. Zemesgrāmatā zeme ir sadalīta uz pusēm – es nopirku no viņa 1/2 – un ir ierakstīta uz katra vārda atsevišķi. Man pieder 1/2 un draugam arī 1/2, uz kuras ir uzcelta dzīvojamā māja. Vai pastāv varianti šo māju ierakstīt zemesgrāmatā uz mums abiem, lai kā īpašnieki mēs esam abi?

A
atbild:
04. oktobrī, 2017
Tiesu administrācija
Vjačeslavs Mitņičuks, Finanšu un administratīvā departamenta Materiāltehniskā nodrošinājuma speciālists

Šajā gadījumā ieteiktu vērsties piekritīgajā Zemesgrāmatas nodaļā, jo šķēršļu šādai darbībai nav.