Lasīšanai: 1 minūte

Dokumentus CSDD var iesniegt pilnvarota persona

J
jautā:
12. jūlijā, 2012
Daiga

Ja ir izmaksāts autolīzings un pēc bankas apstiprinājuma saņemšanas jāmaina tehniskā pase. Ja biju auto lietotājs, tagad būšu auto īpašnieks. Mašīna un es atrodamies Vācijā. Lai iegūtu jauno tehnisko pasi, man arī auto jādzen uz LV? Vai jāierodas tikai man? Varbūt nav jāierodas un vajadzīgo var saņemt pa pastu vai kā citādi?

A
atbild:
16. jūlijā, 2012
Ceļu satiksmes drošības direkcija
Agnese Korbe, Sabiedrisko attiecību daļas speciāliste

Ceļu satiksmes drošības direkcija informē, ka šajā gadījumā transportlīdzeklis CSDD nav jāuzrāda. Dokumentus transportlīdzekļa reģistrācijai CSDD var iesniegt transportlīdzekļa īpašnieks vai viņa pilnvarota persona. Ja reģistrāciju veic īpašnieka – fiziskas personas - pilnvarota persona, papildus iesniedzama pilnvara attiecīgai reģistrācijas darbībai, kuru apliecinājis zvērināts notārs vai cita Civillikuma 1474.pantā norādīta persona. Ārvalstī pilnvarojumu var apliecināt ārvalsts notārs. Transportlīdzekļa reģistrācija pa pastu pašlaik nav iespējama.