Ja kavējas dokumentu izskatīšana VDEĀVK

J
jautā:
03. jūlijā, 2017
Viesturs

Labdien! Vēlētos uzzināt, ko es varētu darīt šādā situācijā – 2017 .gada 21. aprīlī iesniedzu Veselības un darbspēju ekspertīzes ārstu valsts komisijai dokumentus uz atkārtotu invaliditātes piešķiršanu, bet nu jau ir pagājuši vairāk nekā 2 mēneši, lēmums tā arī nav pieņemts, un iepriekšējā invaliditāte arī nav pagarināta. Ko es varu darīt šādā situācijā?

A
atbild:
10. jūlijā, 2017
Edīte Brikmane
LV portāls

Kā LV portālam atzina Veselības un darbspēju ekspertīzes ārstu valsts komisijas (VDEĀVK) vadītājs Juris Gaiķis, daudzo iesniegumu dēļ un ārstu ekspertu trūkuma dēļ diemžēl ir iespējams, ka tiek kavēti iesniegumu izskatīšanas termiņi. Vienlaikus tiek uzsvērts, ka invaliditāte tiek piešķirta un sociālās garantijas tiek nodrošinātas ar iesnieguma iesniegšanas dienu neatkarīgi no izskatīšanas laika. Lai pēc iespējas ātrāk risinātu konkrētos gadījumus, personām, kurām tiek kavēta iesnieguma izskatīšana, ieteicams elektroniski VDEĀVK mājaslapā sadaļā “Uzdot jautājumu” vai pa e-pastu vdeavk@vdeavk.gov.lv  par to iestādi informēt. Nezinot konkrēto gadījumu, precīzāku atbildi VDEĀVK nevar sniegt.