Lasīšanai: 1 minūte

Jāvēršas pie taksometra vadītāja priekšniecības

J
jautā:
22. aprīlī, 2017
Irina

Vai ir jāmaksā, ja taksometra vadītājs pārkāpj ceļu satiksmes noteikumus un viņa pakalpojumi neapmierina?

A
atbild:
28. aprīlī, 2017
Valsts policija
Simona Grāvīte, Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja

Ja taksometra vadītājs pārkāpj ceļu satiksmes noteikumu prasības, tad būtu vēlams ziņot taksometra vadītāja priekšniecībai. Gadījumā, ja ir iespēja vadītāja pārkāpumus fiksēt ar tehniskiem līdzekļiem (foto, video), vadītāju var saukt pie administratīvās atbildības. Jebkurā gadījumā par taksometra vadītāju rupjiem pārkāpumiem ir jāziņo Valsts policijai.