Lasīšanai: 1 minūte

Lietas biezums – ne vairāk par 30 mm

J
jautā:
13. decembrī, 2016
Nataļja

Pastāvīgi  vai ilgtermiņā glabājamo lietu noformēšanas un nodošanas kārtība juridiskās personas arhīvā paredz, ka vienā lietā (sējumā) var būt ne vairāk par cik? lapām? (100, 150, 250 vai 350)? Paldies par atbildi!

A
atbild:
14. decembrī, 2016
Oficiālais izdevējs "Latvijas Vēstnesis"
Sandra Dāve, lietvede, arhivāre

Ministru kabineta noteikumu Nr. 748 “Dokumentu un arhīvu pārvaldības noteikumi” 59. punktā noteikts, ka “ja lietas biezums pārsniedz 30 mm, veido sējumus [..]”. Tātad – nav noteikts maksimālais lapu skaits, jo tās var būt dažāda biezuma, bet gan visu lapu veidotais lietas biezums, kuram nevajadzētu pārsniegt 30 mm.