Lasīšanai: 1 minūte

Vispirms jāinteresējas pašvaldībā

J
jautā:
05. augustā, 2016
Inga

Labdien. Esam nolēmuši iegādāties īpašumu laukos. Diemžēl vecāsmātes īpašums ir pārdots, bet netālu ir it kā nevienam nepiederošs īpašums. Painteresējoties tuvāk, noskaidrojām, ka zeme pieder pašvaldībai, bet pašas mājas (izdemolētas, pussabrukušas) privātpersonai, kura ir mirusi jau vairākus gadus, nav ziņu, vai kāds ir pieteicies mantojumam. Kā šādā situācijā rīkoties? Pie kā vērsties? Paldies.

A
atbild:
09. augustā, 2016
Vineta Vilcāne
speciāli LV portālam

Sākotnēji būtu jāvēršas pašvaldībā, kuras teritorijā atrodas attiecīgais īpašums, un jāpainteresējas par tā īpašniekiem un to, vai pastāv iespēja īpašumu iegādāties.