DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
Šodien
Lasīšanai: 4 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Pašvaldības

Rīgas pašvaldība aicina uz kultūrtelpu “Stropi” pasākumiem jūlijā

Arī jūlijā Rīgas apkaimēs turpināsies daudzveidīgi kultūras pasākumi mobilajās kultūrtelpās “Stropi”, kuri tapuši ar Rīgas pašvaldības atbalstu.

Jau 1. jūlijā plkst. 18.00 Čiekurkalna “Stropā” skatītājus priecēs dziesminieks Imants Daksis, bet plkst. 19.00 uzstāsies dziedošais aktieris Artis Robežnieks ar dzejas un dziesmas programmu.

Noskaņu vakarā kultūrtelpā “Strops” Pļavnieku Zaļajā birzī 1. jūlijā plkst. 18.00 muzicēs ģitārists Gatis Mūrnieks un plkst. 19.00 apmeklētājus priecēs koncertprogramma “Pēkšņi liekas, ka jāraksta dzejoļi” mākslinieku Noras Urbānes, Mārtiņa Pūcīša un Renāra Veličko izpildījumā. Vakara noslēgumā plkst. 20.00 būs iespēja baudīt hanga spēli Mārča Palsiņa izpildījumā.

Savukārt Pārdaugavas kultūras apvienības kultūras centra “Imanta” pagalmā 1. jūlija vakarā norisināsies kantrimūzikas vakars. No plkst. 19.00 apmeklētājiem būs iespēja piedalīties līnijdeju nodarbībā, pēc kuras plkst. 20.00 skatītājus priecēs grupas “Dakota” koncerts. Šajā “Stropā” tiks nodrošināts zīmju valodas tulkojums, kā arī iedzīvotājiem jau no plkst.18.00 būs iespēja satikt Rīgas Apkaimju iedzīvotāju centra koordinatoru.

2. jūlijā Bolderājas filiālbibliotēkas dārzā plkst. 19.00 mazākajiem apmeklētājiem būs pieejama uzlīmju darbnīca kopā ar mākslinieci Viviannu un orientēšanās aktivitātes ģimenēm kopā ar Latvijas Orientēšanās federāciju. Plkst. 20.00 uzstāsies džeza kvartets ar Elzu Rozentāli.

Ziepniekkalnā, Ēbelmuižas parkā, 2. jūlijā norisināsies Smieklu vakars. Plkst. 19.00 apmeklētājiem tiks piedāvāts zinātnes šovs visai ģimenei, bet plkst. 20.00 – “Comedy Latvia” (Jānis Kreičmanis un Kaspars Žilins) uzstāšanās. Jau no plkst. 18.00 iedzīvotājiem būs iespēja satikt Rīgas Apkaimju iedzīvotāju centra koordinatoru.

Arī Ķengaraga iedzīvotājiem 2. jūlija vakarā būs iespēja baudīt koncertu vasaras vidus noskaņās. Ķengaraga Mūzikas un mākslas skolas pagalmā uzstāsies ģitāras virtuozs Reinis Jaunais un perkusionists Balradžs Sings Sandu no Indijas.

3. jūlija vakarā Strazdumuižas parkā, Juglā, plkst. 18.00 klausītājiem būs iespēja baudīt mūzikas grupas “JUUK” uzstāšanos. Plkst. 19.00 uzstāsies Žoržs Siksna un grupa. Vēl pirms koncerta – plkst. 17.00 – apmeklētāji būs gaidīti, lai satiktos, parunātos un paklausītos Juglas apkaimes stāstus.

Sarkandaugavas “Stropā”, kopienas centrā “eS14” (Sīmaņa ielā 14), 5. jūlijā norisināsies Prieka diena ar Rīgas cirka staciju, darbnīcām bērniem, ģitāristu Reini Jauno, čellisti Sarmu Gabrēnu un grupu “Chairman”.

Kultūras centra “Imanta” pagalmā 8. jūlijā plkst. 19.00 mazos apmeklētājus priecēs apvienības “Trīs gaisi” izrāde bērniem “Laimas slotiņa” un pirkstiņlellīšu darbnīca. Plkst. 20.00 – koncertuzvedums “Satikšanās” ar Latvijas Nacionālā teātra aktieriem. Pasākumā tiks nodrošināts zīmju valodas tulkojums.

9. jūlijā “Stropi” norisināsies trīs apkaimēs. Juglas “Stropā” vakars ar nosaukumu “Skaisti un nesteidzīgi”, kurā plkst. 17.00 apmeklētājus iesildīs DJ Rihards Snikus, plkst.18.00 uzstāsies grupa “Matērija”, plkst.19.00 muzicēs čella māksliniece Džo Kveila (Jo Quail) no Lielbritānijas, bet plkst. 20.00 klausītājus priecēs Juris Simanovičs un vakara izskaņā uz ballīti aicinās DJ Rihards Snikus. Ķengaraga “Stropā” plkst. 19.00 muzicēs Ieva Sutugova un pianists Jānis Miltiņš, savukārt Bolderājas “Strops” plkst. 19.00 aicinās uz muzikālu sarunu vakaru. No plkst.19.00 darbosies “Zvaigznāja klase” – digitālā mūzikas stacija, bet plkst. 20.00 – koncerts un saruna ar Agnesi Rakovsku.

Šie pasākumi rīdziniekiem un pilsētas viesiem pieejami bez maksas.

Par aktualitātēm un pasākumiem mobilajās kultūrtelpās “Strops” visas vasaras garumā var uzzināt “Stropu” sociālo tīklu kontā https://www.facebook.com/kulturtelpasstropi, kā arī Rīgas domes sociālo tīklu lapās “Rīga” un “Rīgā notiek”.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI