Apgrūtināti braukšanas apstākļi uz valsts galvenajiem autoceļiem:
- Tallinas šosejas (A1) visā posmā;
- Vidzemes šosejas (A2) posmā no Rīgas līdz Raunas pagriezienam;
- Valmieras šosejas (A3) posmā no Murjāņiem līdz Strenčiem;
- Rīgas apvedceļa (Baltezers–Saulkalne) (A4) visā posmā;
- Daugavpils šosejas (A6) posmā no Rīgas līdz Skrīveriem;
- Liepājas šosejas (A9) posmā no Cieceres līdz Kalvenei;
- autoceļa Krievijas robeža (Grebņeva)–Rēzekne–Daugavpils–Lietuvas robeža (Medumi) (A13) posmā no Rušeņicas līdz Špoģiem;
- šosejas Tīnūži–Koknese (P80) posmā no Tīnūžiem līdz Skrīveru pagriezienam.
Uz reģionālajiem autoceļiem apgrūtināta braukšana ir Rīgas, Liepājas, Talsu, Kuldīgas, Saldus, Tukuma, Dobeles, Valmieras, Cēsu, Limbažu un Preiļu apkārtnē.
Autovadītājiem jārēķinās, ka ,savukārt, braukšanas apstākļi uz grants autoceļiem šķīdoņa dēļ nākamajās dienās un nedēļās var būt īpaši apgrūtināti, ceļam jāplāno papildu laiks, kā arī jāpārbauda autotransporta aprīkojums, lai tas būtu piemērots braukšanai šādos apstākļos.
Novecojušā asfaltā mainīgos laikapstākļos, kad gaisa temperatūra svārstās virs un zem nulles, kā arī atkusnī, var pastiprināti veidoties bedres.
Ar braukšanas apstākļiem valsts ceļu tīklā ikviens var iepazīties kartē VSIA Latvijas Valsts ceļi (LVC) mājaslapā www.lvceli.lv.
Par apgrūtinātiem braukšanas apstākļiem vai citiem ar satiksmi un ceļu stāvokli saistītiem novērojumiem aicinām informēt VSIA Latvijas Valsts ceļi, zvanot uz diennakts bezmaksas informatīvo tālruni 80005555, kā arī uzņēmuma kontos sociālās saziņas tīklos X un Facebook.



