DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
Šodien
Lasīšanai: 1 minūte
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Valsts pārvalde

Ministru prezidente Evika Siliņa tiekas ar Čehijas prezidentu Petru Pavelu

FOTO: Gatis Rozenfelds.

Ministru prezidente Evika Siliņa otrdien, 10. martā, Ministru kabinetā tikās ar Čehijas prezidentu Petru Pavelu, kurš valsts vizītē ieradies Latvijā.

“Ar Čehijas prezidentu Petru Pavelu esam vienisprātis, ka Eiropai nepieciešams rīkoties ātrāk un elastīgāk, kā arī vienkāršot iepirkumu procedūras. Pašreizējā drošības situācijā tas ir būtiski, lai mēs spētu vairāk un efektīvāk ražot mūsu aizsardzības spēju stiprināšanai. Tas nav tikai drošības jautājums, tas ir arī stāsts par ekonomikas izaugsmi,” uzsver Evika Siliņa.

Ministru prezidente akcentē, ka Latvijai un Čehijai jau šobrīd ir cieša sadarbība daudzās jomās. “Vienlaikus mūsu uzņēmējiem ir plašas iespējas šo sadarbību vēl vairāk padziļināt, īpaši drošības un aizsardzības, transporta, kā arī biotehnoloģiju jomās,” norāda E. Siliņa.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI