DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
07. martā, 2025
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Valsts aizsardzība

Augšdaugavas novadā notiks plānveida militārās mācības

FOTO: Jolanna Ulme (Zemessardzes 34. kājnieku bataljons).

Martā poligonā “Meža Mackeviči”, Augšdaugavas novada Vaboles pagastā, turpinās iepriekš plānotās Zemessardzes 3. Latgales brigādes karavīru un zemessargu mācības, izmantojot gan šautuves, gan poligona teritoriju. Militārās spējas savos atbildības rajonos pastāvīgi trenē Zemessardzes 3. Latgales brigādes karavīri un zemessargi.

8. un 9. martā, kā arī 15. un 16. martā mācību poligonā “Meža Mackeviči” notiks apmācības un kaujas šaušanas nodarbības ar prettanku ieroci “Carl Gustav”.

Savukārt laika posmā no 11. līdz 18. martam mācību poligonā “Meža Mackeviči” Zemessardzes 3. Latgales brigādes Inženieru rotas personāls pilnveidos gan teorētiskās, gan praktiskās iemaņas spridzināšanas darbu veikšanā.

Mēneša noslēgumā poligonā norisināsies kaujas šaušanas apmācības ar strēlnieku ieročiem.

Aicinām iepazīties ar informāciju par iespējām dienēt Zemessardzē tīmekļvietnes www.klustikaravirs.lv sadaļā “Dienests Zemessardzē”. Plašāku informāciju par dienestu var iegūt, zvanot uz tālruņa numuru 1811 vai rakstot uz e-pasta adresi esizemessargs@mil.lv.

Būt gatavam rītdienai nozīmē visu uzsākt šodien. Esi savas zemes sargs – stājies Zemessardzē!

Iedzīvotāju ievērībai!

Mācību laikā poligona teritorijā un tā apkārtnē iespējama paaugstināta trokšņu un sprādzienu skaņu intensitāte.

Poligona apkārtnē Augšdaugavas novadā uz koplietošanas ceļiem ir iespējami īslaicīgi transporta pārvietošanās ierobežojumi, bet tiešā poligona tuvumā – arī drošības apķēdējums.

Atrodot mācību vietās nezināmus priekšmetus, tos aizliegts aiztikt vai pārvietot.

Pateicamies iedzīvotājiem par atbalstu Latvijas aizsardzības stiprināšanā.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI