DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
11. decembrī, 2025
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Valsts aizsardzība

ATCELTS: Piektdien Rīgas plānošanas reģiona pašvaldības ar iekšlietu ministru pārrunās civilās aizsardzības un drošības jautājumus

Piektdien, 12. decembrī, pulksten 10.00 notiks Rīgas plānošanas reģiona Attīstības padomes sēde, kurā reģiona pašvaldību vadība ar iekšlietu ministru Rihardu Kozlovski pārrunās aktuālos jautājumus civilās aizsardzības un drošības reģionā stiprināšanai.

Ņemot vērā ģeopolitisko situāciju, Rīgas reģiona pašvaldības pārrunās ar ministru aktualitātes civilās aizsardzības jomā un problēmas, jo tas ir būtisks jautājums katras pašvaldības dienaskārtībā. Pašvaldībām ir svarīgi saprast valsts kopējo stratēģisko redzējumu šajā jomā, jo

Iekšlietu ministrija koordinē un vada civilās aizsardzības sistēmu, izstrādā normatīvus un nodrošina katastrofu pārvaldīšanas koordināciju valstī.

Tāpat pašvaldības ar ministru pārrunās pašvaldības policijas un valsts policijas sadarbību, kā arī drošības jautājumus.

Sēdi vadīs Rīgas plānošanas reģiona Attīstības padomes un Ķekavas novada domes priekšsēdētāja Viktorija Baire un Attīstības padomes priekšsēdētājas vietnieks un Rīgas vicemērs Edvards Ratnieks.

Sanāksme notiks Rīgas domē (Rātslaukums 1).

Rīgas plānošanas reģionā darbojas Attīstības padome 14 dalībnieku sastāvā: no katras pašvaldības pa vienam pārstāvim un no Rīgas – 6 locekļi. Rīgas plānošanas reģionu veido Rīga un Jūrmala un 7 novadi – Ādaži, Ķekava, Mārupe, Olaine, Ropaži, Salaspils un Sigulda.

Rīgas plānošanas reģionu veido Rīga un Jūrmala , kā arī septiņi novadi – Ādaži, Mārupe, Ķekava, Olaine, Ropaži, Salaspils un Sigulda. Tas ir ekonomiski attīstītākais reģions Latvijā, vienlaikus izglītības, zinātnes un kultūras centrs.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI