Sanāksmē klātesošie pārrunāja digitālās identitātes sinhronizācijas iespējas reģionā, apmainījās ar pieredzi un viedokļiem par eIDAS 2.0 regulas ieviešanu nacionālā līmenī, kā arī diskutēja par efektīvāko projekta attīstības virzienu nākamajiem pieciem gadiem. Klātesošie pārrunāja arī reģiona sadarbības iespējām digitālās krāpniecības novēršanas jautājumos.
Identitātes saskaņošana fiziskām personām pāri robežām Ziemeļvalstu un Baltijas reģionā ir svarīga eIDAS 2.0 un Eiropas Savienības (ES) digitālās identitātes maka izstrādes un ieviešanas kontekstā. Tas nozīmē atpazīt atgriešanās lietotājus, saskaņojot viņu identitāti ar iespējamo iepriekšējo identitāti apmeklētajā valstī. Daudzi lietotāji, kuriem nepieciešams piekļūt pakalpojumam citā valstī, iepriekš ir bijuši šajā valstī studiju, darba vai citu attiecību dēļ.
Vienlaikus, identitātes saskaņošana ir nepieciešama, lai digitālais maks varētu tikt izmantots pāri robežām, un tam ir arī priekšrocības iedzīvotāju reģistriem: izvairīšanās no dublētām identitātēm, krāpšanas novēršana, datu kvalitātes uzlabošana un iepriekšējo ierakstu atpazīšanas nodrošināšana. Ziemeļvalstu un Baltijas sadarbība identitātes saskaņošanā ir nozīmīga gan reģiona digitālās attīstības dēļ, piemēram, eIDAS 2.0 prasību ieviešanai, gan veicina kopīgu nacionālo interešu aizstāvēšanu reģionā.
Tāpat klātesošie pārrunāja ES izstrādāto Digitālās iekļaušanas ziņojumu un citus jautājumus.