DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
27. maijā, 2024
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Valsts pārvalde

Ministre I. Bērziņa kopā ar Vācijas un Baltijas valstu ministriem iepazīstinās ar sagatavotajām rekomendācijām digitālās politikas attīstībai  

2024. gada 27. maijā vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministre Inga Bērziņa kopā ar Vācijas, Igaunijas un Lietuvas ministriem preses konferencē iepazīstinās ar sagatavotajām rekomendācijām nākamai Eiropas Komisijas darba programmai digitālās politikas pilnveidei. 

Pagājušajā gada novembrī Latvija, Vācija, Igaunija un Lietuva apvienojās Inovāciju klubā un ir sagatavojušas dokumentu ar rekomendācijām digitālās politikas jomās kā datu pieejamība, savienojamība un digitālā infrastruktūra, pilnvērtīgākas Eiropas digitālajai politikas attīstībai.  

Kā jau iepriekš vēstīts, Baltijas valstis 2023. gada februārī uzsāka ciešāku sadarbību ar Vācijas Federālo digitālo un transporta lietu ministru Dr. Volkeru Visingu digitalizācijas jomā. Latvija, Vācija, Igaunija un Lietuva apvienojušās Inovāciju klubā, lai diskutētu par inovācijām draudzīgas digitālās politikas attīstību Eiropā, kā arī parakstījušas deklarāciju par inovāciju attīstību ar mērķi stiprināt Eiropas digitālo telpu. 

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI