DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
17. maijā, 2024
Lasīšanai: 4 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Pašvaldības

Izdots “Ventspils Tūrisma ceļvedis 2024” 

Publicitātes foto

Ventspils Tūrisma informācijas centrs (TIC) izdevis ikgadējo tūrisma izdevumu “Ventspils Tūrisma ceļvedis 2024”, kurā publicēta informācija par lielākajiem notikumiem pilsētā, tūrisma, atpūtas un izklaides iespējām, pilsētas skaistākajām vietām, kā arī pilsētas tūrisma jaunumiem 2024. gadā. 

Gaidītākais jaunums – Ventspils Piejūras brīvdabas muzeja jaunās ēkas atklāšana! Muzeja ekspozīcija stāsta par Kurzemes piekrastes iedzīvotāju ikdienu un atspoguļo latviešu, lībiešu zemnieku un zvejnieku dzīvi. Jauno ekspozīciju par Ziemeļkurzemes tradicionālo dzīvesveidu veido vairāk nekā 24 000 krājuma priekšmetu. Apmeklētāji varēs izstaigāt zemnieku sētu, iepazīties ar zvejniecības tradīcijām, nokļūt kolhozu pirmsākumos un pabūt pierobežas zonā. Muzejs ir atvērts un pieejams apskatei! 

Atšķirībā no iepriekš izdotajiem līdzīga formāta izdevumiem – “Ventspils Tūrisma ceļvedī 2024” ir apkopota informācija par aktuālāko tūrisma piedāvājumu sadalījumā pa sezonām. Ieskaties Ventspils tūrisma piedāvājumā no maija līdz decembrim! 

Joprojām Ventspilī aktuāla ir vietējās nemonetārās naudas vienības - ventu izmantošanas iespēja pilsētas tūrisma objektos. Ar ventiem iespējams iegūt līdz pat 50 % atlaidi  34 Ventspils atpūtas, apskates un izklaides vietās. Ar plašāku objektu sarakstu, kur iespējams tērēt ventus, var iepazīties ŠEIT. 

Kopš šī gada sākuma pieejams tūrisma žurnāls “Ventspils – ģimenei un atpūtai draudzīga pilsēta” un “Ventspils tūrisma karte 2024” jaunajā dizainā un informācijas izkārtojumā, tajos ietverta informācija par tūrisma iespējām Ventspils pilsētā un apkārtnē. 

TIC pieejams arī plašs tūrisma materiālu klāsts par pilsētas apkārtni -  Ventspils novadu, Kurzemi un citiem Latvijas reģioniem, kā arī atsevišķi izdevumi, kuri aicina ceļot Baltijas valstu ietvaros - “Jūrtaka”, “Mežtaka”, “Militārais mantojums”, “Industriālais mantojums” u.c. 

Visus Ventspils tūrisma materiālus bez maksas var saņemt Ventspils Tūrisma informācijas centrā, Dārzu ielā 6, Prāmju terminālī, kā arī visos Ventspils tūrisma objektos. 

Tūrisma materiāli pieejami arī tūrisma mājaslapā visitventspils.com tiešsaistē ŠEIT.  

Uztikšanos Ventspilī!  

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI