DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
17. maijā, 2024
Lasīšanai: 3 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Pašvaldības

Jūras ielā pa posmiem īslaicīgi tiks slēgta satiksme 

Publicitātes attēls

Laika periodā no 20. maija līdz 23. jūnijam tiks slēgta satiksme ar secīgām satiksmes organizācijas izmaiņām Jūras ielā, posmā no Friča Brīvzemnieka ielas līdz Tramvaja tiltam,  kā arī satiksmes rotācijas aplī. Būvdarbu laikā būvnieki atjaunos ielas asfalta seguma virskārtu, nomainīs bojātās betona apmales un aku lūkas, kā arī uzklās horizontālo ceļu apzīmējumu. 

Lai iespējami mazāk ietekmētu satiksmes plūsmu, darbi notiks pa kārtām, uz vienu nedēļu slēdzot atsevišķas Jūras ielas daļas, kā arī būvdarbus pēc iespējas veicot diennakts tumšajā laikā.  

Aicinām autovadītājus sekot līdzi izvietotajām ceļu satiksmes zīmēm, apzīmējumiem un norādēm! 

Būvdarbi notiks četrās kārtās: 

  • 1. kārta  –  no pirmdienas, 20. maija, tiks slēgta satiksme Jūras ielā, posmā no rotācijas apļa pie koncertzāles “Lielais dzintars” līdz F. Brīvzemnieka ielai abos braukšanas virzienos. Apbraukšanas ceļš vedīs pa Radio – Pasta – Graudu ielu. Šie ierobežojumi ceļa posmā paredzēti līdz 27. maijam; 
  • 2. kārta  –  no 28. maija līdz 4. jūnijam Jūras ielā tiks slēgta viena brauktuves josla virzienā no Tramvaja tilta līdz rotācijas aplim pie koncertzāles “Lielais dzintars”. Ierobežojumu apbraukšana pa Lielo – Radio ielu; 
  • 3. kārta – no 5. līdz 12. jūnijam Jūras ielā tiks slēgts otra braukšanas josla –virzienā no rotācijas apļa līdz Tramvaja tiltam. Apbraukšana pa Graudu – Lielo ielu.  
  • 4. kārta – laikā no 13. līdz 22. jūnijam, no plkst. 20.00 līdz 6.00, tiks slēgts Jūras ielas rotācijas aplis. Apbraukšana pa Lielo – Radio – F. Brīvzemnieka ielu. 

Būvdarbus intensīvas satiksmes ielā ar rotācijas apli nav iespējams veikt, neierobežojot satiksmi, taču darbi notiks iespējami operatīvi un slēgtos posmus būs iespējams apbraukt.  

Atjaunošanas darbi Jūras ielā un satiksmes aplī notiks atbilstoši ES līdzfinansētajam projektam “Degradēto teritoriju revitalizācija uzņēmējdarbības vajadzībām posmā no Jaunā tilta līdz Graudu ielai, Liepājā, 5. kārta”. 

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI