DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
14. maijā, 2024
Lasīšanai: 4 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Valsts pārvalde

Izsludināts konkurss uz Valsts reģionālās attīstības aģentūras direktora amatu

Publicitātes attēls

Otrdien, 14. maijā, Valsts kanceleja izsludinājusi atklātu konkursu uz Valsts reģionālās attīstības aģentūras (VRAA) direktora amatu. Pretendenti aicināti iesniegt pieteikumus elektroniski līdz 2024. gada 12. jūnijam.

Galvenie nosacījumi, lai piedalītos konkursā:

  • augstākā akadēmiskā vai otrā līmeņa profesionālā augstākā izglītība, vēlams informācijas tehnoloģiju vai inženierzinātņu jomā, ekonomikā, tiesību vai vadības zinātnēs (vēlams maģistra grāds);
  • vismaz trīs gadu pieredze organizācijas vadītāja vai citā vadošā amatā ar vismaz 10 padotajiem darbiniekiem;
  • profesionāla darba pieredze informācijas un komunikāciju tehnoloģiju (IKT) vai pakalpojumu pārvaldības jomā; · atbilstība prasībām, lai pretendētu uz ierēdņa amatu; · atbilstība likumā noteiktajām prasībām, lai saņemtu speciālo atļauju pieejai valsts noslēpumam.

Tāpat no pretendentiem tiek sagaidīta darba pieredze sadarbībā ar valsts institūcijām, pašvaldībām, uzņēmējsabiedrībām, ārvalstu institūcijām un organizācijas pārstāvēšanā. Nepieciešamas zināšanas klientcentrētu pakalpojumu un atbalsta procesu nodrošināšanā, vienotas IKT arhitektūras un koplietošanas pakalpojumu administrēšanā un attīstībā, kā arī zināšanas reģionālās politikas jomā.

Pretendentiem jābūt izpratnei par ES fondu finansēto projektu ieviešanu un valsts pārvaldes uzbūvi, tās darbības pamatprincipiem, administratīvo procesu, budžeta plānošanu. Nepieciešamas arī angļu valodas zināšanas B2 līmenī. Papildus tam pretendentiem jāpiemīt labām stratēģiskās plānošanas, sadarbības, komunikācijas un prezentācijas prasmēm.

Šī amata vieta dos iespēju nodrošināt VRAA pārmaiņu procesu, lai tā kļūtu par valsts digitālo pakalpojumu jomas līderi.

Pretendentu atlase notiks trīs kārtās. Pirmās kārtas laikā konkursa komisija izvērtēs iesniegtos dokumentus un pretendentu atbilstību obligātajām prasībām. Konkursa otrajā kārtā pretendenti konkursa komisijai skaidros savu motivāciju ieņemt šo amatu, atbildēs uz komisijas jautājumiem un izklāstīs savu redzējumu par VRAA attīstības iespējām digitālās transformācijas politikas īstenošanas jomās. Savukārt atlases trešajā kārtā tiks pārbaudītas

tādas pretendentu vadības kompetences kā stratēģiskais redzējums, pārmaiņu vadīšana, komandas vadīšana, orientācija uz rezultātu sasniegšanu, spēja pieņem lēmumu un uzņemties atbildību.

Konkursa noslēgumā visaugstāko novērtējumu guvušais pretendents tiks ieteikts vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministram iecelšanai amatā. Mēnešalga šim amatam noteikta no 4700 eiro pirms nodokļu nomaksas. Ierēdnim būs iespēja arī saņemt motivējošu bonusu sistēmu atbilstoši sasniegtajiem darba rezultātiem.

Konkursa sludinājums pieejams Valsts kancelejas tīmekļvietnē un sociālo tīklu kontos, Nodarbinātības valsts aģentūras CV/Vakanču portālā, kā arī oficiālajā izdevumā “Latvijas Vēstnesis”.

Konkursa pretendentu vērtēšanas komisiju vada Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas valsts sekretārs Edvīns Balševics, tās sastāvā ir Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministra padomnieks informācijas un komunikāciju tehnoloģiju jautājumos Ainārs Sviklis, Valsts kancelejas direktora vietniece valsts pārvaldes jautājumos, Valsts pārvaldes politikas departamenta vadītāja Ieva Lībķena, Tieslietu ministrijas valsts sekretārs Mihails Papsujevičs un Izglītības un zinātnes ministrijas valsts sekretāra vietnieks cilvēkkapitāla, zinātnes un inovāciju attīstības jautājumos Jānis Paiders. Tāpat par pretendentu novērtēšanas procesa novērotājiem tiks uzaicināts biedrības “Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģiju asociācija” pārstāvis.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI