Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Izglītība

Kristiānai Agulei 17. vieta Pasaules kausā šaušanā

Azerbaidžānā, Baku norisinās Pasaules kauss šaušanā, kur pasaules vadošie sportisti cīnās par olimpiskā reitinga punktiem un Pasaules kausa medaļām.

8. un 9.maijā Agate Rašmane un Kristiāna Agule piedalījās vingrinājumā šaušanā ar mazkalibra pistoli 25 metru distancē (otro reizi šajā Pasaules kausā). Jaunākā sacensību dalībniece Kristiāna Agule, atkal sasniedzot savu personīgo rekordu, sašāva 581 punktu (288 punkti pa mērķi ar melno apli, 293 punkts pa īslaicīgi redzamo mērķi) un izcīnīja 17.vietu. Agate Rašmane sašāva 575 punktus (287 punkti pa mērķi ar melno apli, 288 punkti pa īslaicīgi redzamo mērķi) un izcīnīja 38.vietu.

Stenda šāvēji divas dienas sacentās apaļā stenda šaušanā. Dainis Upelnieks pirmo dienu uzsāka cerīgi ar 24 + 25 + 24 sašautiem mērķiem. Otrās dienas 23 + 23 punkti (kopējā summa 119 punkti) bija nedaudz par maz, lai cīnītos par medaļām sacensību finālā. Dainim 28.vieta. Otrs mūsu apaļā stenda šāvējs Raiens Lukass Kukutis sašāva 112 mērķus un ierindojās 63.vietā.