DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
05. martā, 2024
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Drošība

Vladimira Klosa piemiņas turnīrs pulcēja futbola komandas

Publicitātes foto

2.martā Rēzeknē pulcējās Vladimira Klosa draugi, radi, kolēģi un futbola komandas, lai aizvadītu ilggadējā Valsts robežsardzes un Valsts robežsardzes koledžas sporta dzīves virzītāja piemiņas turnīru.

Visa Vladimira Klosa dzīve bija cieši saistīta ar sportu. Savus pēdējos dzīves gadus viņš strādāja Valsts robežsardzes koledžā sporta jomā un veica plašu sporta popularizācijas darbu Valsts robežsardzē, nodrošinot sporta pasākumu organizēšanu un komandu sagatavošanu startiem dažādās sacensībās, kurās tika izcīnītas daudzas godalgotas vietas un iegūti daudzi čempionu tituli.

Viņa piemiņai jau sesto gadu tiek rīkots turnīrs telpu futbolā. Turnīrs sākās ar ziedu nolikšanu un atceres brīdi Rēzeknes vecticībnieku kapos pie Vladimira Klosa kapa.

Turnīrs norisinājās Valsts robežsardzes koledžas sporta zālē un tajā piedalījās piecas komandas: “Valsts robežsardze”, “Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests”, “Valsts policijas koledža”, “FK MADONA” un “IGGI UNITED Rēzekne”.

Turnīra ietvaros notika arī sadraudzības spēle starp Valsts robežsardzes un Rēzeknes bērnu - jaunatnes sporta skolas sieviešu izlasēm.

Par turnīra uzvarētāju kļuva Valsts robežsardzes komanda, 2.vietu ieguva “IGGI UNITED Rēzekne” komanda, 3.vietu - Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta komanda, 4.vietu - “FK MADONA” komanda un 5.vietu - Valsts policijas koledžas komanda.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI