DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
20. februārī, 2024
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Lauku attīstība

Baltijas valstu un Ziemeļvalstu lauksaimniecības ministri Viļņā diskutēs par uzlabojumiem ES Kopējās lauksaimniecības politikā

Trešdien, 21. februārī, zemkopības ministrs Armands Krauze dosies darba vizītē uz Viļņu Lietuvā, kur notiks Baltijas valstu un Ziemeļvalstu lauksaimniecības ministru tikšanās.

Sanāksmes laikā ministri apspriedīs tādus svarīgus jautājumus kā ES Kopējās lauksaimniecības politikas Stratēģisko plānu ieviešana, kas jau sākotnēji ir radījusi virkni problēmu un prasa tūlītējus risinājumus, lai ES atbalsta finansējums tiktu mērķtiecīgāk virzīts lauksaimniecības attīstībai un tiktu samazinātas birokrātiskās prasības to īstenošanā. Tāpat tiks apspriesti jautājumi par augu aizsardzības līdzekļu ilgtspējīgu lietošanu nākotnē, kā arī ES Zaļā kursa ietekme uz lauksaimniecību Eiropas ziemeļu reģionā.

Sanāksmē piedalīsies zemkopības ministrs Armands Krauze, Lietuvas lauksaimniecības ministrs Kēstutis Navickis (Kęstutis Navickas), Igaunijas lauku lietu ministrijas valsts sekretārs Marko Gurbans (Marko Gorban), Somijas lauksaimniecības un mežsaimniecības ministre Sari Esaijā (Sari Essayah), Zviedrijas lauku lietu ministrs Peters Kulgrēns (Peter Kullgren) un Dānijas pārtikas, lauksaimniecības un zivsaimniecības ministra vietnieks Nis Kristensdens (Nis Christensen).

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI