DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
24. janvārī, 2024
Lasīšanai: 3 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Izglītība

Ventspils Digitālais centrs aicina uz tehnoloģiju pēcpusdienu “Cik drošs ir mākslīgais intelekts?” 

Publicitātes foto

Ventspils Digitālais centrs Drošāka interneta dienas ietvaros aicina piedalīties Tehnoloģiju pēcpusdienā, kurā Rīgas Tehniskās universitātes vadošais mākslīgā intelekta pētnieks Ēvalds Urtāns un Ventspils Digitālā centra pasniedzējs Ģirts Edvarts Stepiņš dalīsies savā pieredzē par mākslīgā intelekta lietošanu un tā drošības aspektiem. 

Nodarbība būs vērtīga ikvienam, kurš vēlas uzzināt vairāk par mākslīgā intelekta (MI) izmantošanas riskiem izglītības nozarē un uzņēmējdarbībā. Tāpat pasākumā tiks diskutēts par MI lietošanas plusiem un mīnusiem un, kā atpazīt, ka saturs ir veidots ar mākslīgā intelekta palīdzību. 

Bezmaksas pasākums norisināsies 8. februārī plkst. 17.00 – 18.00 Ventspils Digitālās transformācijas centrā, Akmeņu ielā 5, kā arī tiešsaistes platformā Zoom. Pieteikties Tehnoloģiju pēcpusdienai iespējams, aizpildot anketu šeit: www.adre.se/pieteiktiesmi.  

Tehnoloģiju pēcpusdienā apskatāmās tēmas: 

  • kā mūsdienās izmanto mākslīgo intelektu; 
  • cik drošs ir mākslīgais intelekts, no kā uzmanīties; 
  • kā atpazīt mākslīgā intelekta veidotu saturu. 

Ar savu pieredzi dalīsies Ģirts Edvarts Stepiņš  - Mg. art. Jauno mediju māksla, Foto un video, 3D modelēšanas, Spēļu veidošanas pasniedzējs Ventspils Digitālajā centrā un Liepājas Universitātē, kā arī Ēvalds Urtāns - Rīgas Tehniskās universitātes vadošais mākslīgā intelekta pētnieks un mākslīgā intelekta uzņēmuma “Pitch Patterns” vadītājs. Urtāns ir arī uzņēmuma “ASYA” dibinātājs, kas komercializē interesantus mākslīgā intelekta risinājumus, robotus un izgudrojumus. 

Dalībnieki, kuri atzīmēs, ka vēlas piedalīties Tehnoloģiju pēcpusdienā tiešsaistē, Zoom pieslēgšanās saiti saņems e-pastā pasākuma dienā. 

Papildus informācija Ventspils Digitālajā centrā, Akmeņu ielā 3, rakstot uz e-pastu macibas.vdc@ventspils.lv vai zvanot pa tālruni 63607607. Aktuālā informācija par Digitālā centra piedāvājumu pieejama sociālajos tīklos Facebook un Instagram @vdcentrs, kā arī mājas lapā www.digitalaiscentrs.lv 

Informējam, ka Ventspils Digitālā centra rīkoto pasākumu un apmācību laikā informācijas atklātības nodrošināšanai un ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem, publicitātei, mārketingam un intervijām, var tikt veikta fotografēšana, video vai audiovizuāla fiksācija. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Ventspils Digitālā centra portālā www.digitalaiscentrs.lv, kā arī sociālajos tīklos Facebook, Instagram. 

 

 

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI