DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
07. decembrī, 2023
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Drošība

Vakar dzēsti 11 ugunsgrēki 

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 6. decembra plkst. 6.30 līdz 7. decembra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma 46 izsaukumus – 11 uz ugunsgrēku dzēšanu, 29 uz glābšanas darbiem, bet seši izsaukumi bija maldinājumi.

Plkst. 09.45 ugunsdzēsēji glābēji saņēma izsaukumu uz Gaviezes ielu Rīgā, kur dega divstāvu saimniecības ēkas jumta konstrukcijas un jumts 45 m2 platībā. Plkst. 12.11 šis paaugstinātās bīstamības ugunsgrēks likvidēts.  

Vakar plkst. 09.20 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz Varšavas ielu Daugavpilī, kur ugunsgrēks bija izcēlies vienstāva daudzdzīvokļu dzīvojamā mājā ar izbūvētu mansardstāvu.  Dega siena pie krāsns 15 m2 platībā un pārsegums 50 m2 platībā. Pirms VUGD ierašanās no mājas evakuējās četri cilvēki. Plkst. 15.07 šis paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks tika likvidēts. 

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji devās arī uz izsaukumiem, kuros dega starpstāvu pārsegums, sodrēji ēkas dūmvadā, dzīvojamās mājas ārsiena, dīvāns, vieglā automašīna un sadzīves mantas.  

 

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI