DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
05. decembrī, 2023
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Pašvaldības

Naktī uz 6. decembri turpināsies autostāvvietu tīrīšanas darbi Dzirnavu, Tērbatas, Ģertrūdes, Blaumaņa ielā un citviet Rīgā  

Naktī uz 6. decembri turpināsies “Rīgas satiksmes” apsaimniekoto autostāvvietu tīrīšanas darbi. Sniegs tiks tīrīts no autostāvvietām Dzirnavu, Tērbatas, Ģertrūdes, Blaumaņa ielā. Autostāvietās starp Valmieras un Avotu ielām. Tāpat tiks turpināti iesāktie darbi posmā no K. Valdemāra ielas līdz Eksporta ielai.  Intensīvākie darbi būs laikā no plkst. 20.00 līdz 6.00 no rīta. Lai darbi noritētu raitāk “Rīgas satiksme” aicina autovadītājus šajā posmā automašīnas nenovietot, jo tas būtiski apgrūtina autostāvvietu tīrīšanas darbus. 

Naktī uz 5. decembri kopumā iztīrītas gandrīz “Rīgas satiksmes” apsaimniekotās autostāvvietas 19 000 kvadrātmetru platībā. Sniega tīrīšanā un izvešanā iesaistītas 7 traktortehnikas vienības un 6 smagās automašīnas.  

Plašāku informāciju par “Rīgas satiksmes” piedāvātajiem pakalpojumiem, maršrutu sarakstiem, biļešu veidiem un citiem jaunumiem var saņemt mājas lapā www.rigassatiksme.lv vai sociālajos tīklos “twitter”, “facebook”. 

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI