DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
04. decembrī, 2023
Lasīšanai: 3 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Tieslietas

Tieslietu ministre sveic žurnāla “Jurista Vārds” komandu 20 gadu jubilejā

Piektdien, 1. decembrī, tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere un Tieslietu ministrijas valsts sekretārs Mihails Papsujevičs piedalījās žurnāla “Jurista Vārds” 20 gadu jubilejas pasākumā “Kopā uz tiesiskuma virsotnēm”.

Tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere savā uzrunā uzsvēra žurnāla “Jurista Vārds” ieguldījumu ceļā uz tiesiskāku, demokrātiskāku un labāku Latviju: ““Jurista Vārds”  ir nozīmīgākais tieslietām veltītais periodiskais izdevums Latvijā. Taču žurnāla virsmērķis – veicināt tiesisko domu Latvijā, dot iespēju speciālistiem apmainīties ar aktuālajiem tiesību zinātnes un prakses jautājumiem, kā arī izglītot sabiedrību – laika gaitā nebūt nav palicis kā vienīgais žurnāla darbības virziens. Kopš “Jurista Vārds” tiek izdots kā patstāvīgs preses izdevums, visiem šķiet pašsaprotama arī tā līdzdalība tieslietu sistēmas pilnveidošanā un mūsu Latvijas tiesiskuma un demokrātijas principu aizsargāšanā. “Jurista Vārds” patiesi veicina kvalitatīvu domu apmaiņu –  tiek organizētas konferences un diskusijas. Jūs ieinteresējat un atbalstāt jaunos juristus, rīkojot studentu pētniecisko darbu konkursu.

Inese Lībiņa-Egnere novēlēja neapstāties, turpināt augt un attīstīties nozīmīgajā ceļā uz tiesiskuma virsotnēm: “Tiesiska valsts ir nepārtraukts darbs un, šķiet, ka nevar pienākt tāds mirklis, kad mums liksies – ir gana, esam sasnieguši kādu “virsotni” vai aizsnieguši “griestus”. Lai izdevuma “Jurista Vārds” “griesti” mainās līdzi laikam, tie top augstāki un attīstās!”

Nedēļas žurnāls "Jurista Vārds” ir lielākais periodiskais, specializētais, tieslietām veltītais izdevums Latvijā.

1995. gada 21. aprīlī “Jurista Vārds” pirmo reizi iznāca kā tematiska lappuse Latvijas Republikas oficiālajā laikrakstā “Latvijas Vēstnesis”. Pakāpeniski paplašinoties, 2000. gadā “Jurista Vārds” kļuva par “Latvijas Vēstneša” pielikumu brošūras formātā, bet kopš 2003. gada – par patstāvīgu preses izdevumu ar autonomu redakciju.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI