DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
13. novembrī, 2023
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Tieslietas

Tiesnese Elita Stivriņa iecelta par Latgales rajona tiesas priekšsēdētāja vietnieci

Pirmdien, 13. novembrī, Tieslietu padome uz pieciem gadiem iecēla tiesnesi Elitu Stivriņu par Latgales rajona tiesas priekšsēdētāja vietnieci.

Elita Stivriņa par tiesnesi strādā jau 17 gadus. No 2006. gada 7. decembra līdz 2022. gada 5. jūnijam Elita Stivriņa bija Rīgas rajona tiesas tiesnese un no 2018. gada 26. novembra pildīja arī Rīgas rajona tiesas priekšsēdētāja vietnieces amata pienākumus. Savukārt līdz 2023. gada 30. jūnijam Elita Stivriņa par tiesnesi strādāja Daugavpils tiesā, bet no 2023. gada 1. jūlija sakarā ar tiesu reformu ir tiesnese Latgales rajona tiesā.

Atbilstoši esošajai kārtībai Tieslietu padome pēc Rajona (pilsētas) tiesas un apgabaltiesas priekšsēdētāja, priekšsēdētāja vietnieka un tiesu nama priekšsēdētāja amata kandidātu izvērtēšanas komisijas atzinuma saņemšanas, lemj par kandidāta iecelšanu amatā.

Rajona (pilsētas) tiesas un apgabaltiesas priekšsēdētāja, priekšsēdētāja vietnieka un tiesu nama priekšsēdētāja amata kandidātu izvērtēšanas komisija sniedza pozitīvu atzinumu par tiesneses Elitas Stivriņas piemērotību amatam.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI