DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
23. oktobrī, 2023
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Politika

Sarunu vakars Rīgā ar organizāciju “ManaBalss” par pilsonisko līdzdalību

Saruna par pilsonisko līdzdalību brīvā gaisotnē bez smalkiem terminiem, grūti saprotamiem konceptiem un sarežģītiem juridiskiem skaidrojumiem. Tāda ir organizācijas ManaBalss iecere sarunu vakaram Rīgā.

Sarunu vakars iecerēts iedvesmojošai domu un ideju apmaiņai. Tā laikā ar savu pieredzi dalīsies gan ManaBalss komanda, gan iniciatīvu autori no Rīgas.

Pasākums norisināsies trešdien, 25. oktobrī, 18.00 “Sidrērijā” (Peldu iela 24, Rīga). Uz sarunām neformālā gaisotnē aicināti ir visi interesenti – gan aktīvie iedzīvotāji un nevalstisko organizāciju pārstāvji, gan tie, kas vēlas uzzināt vairāk par iespējām iesaistīties savas apkaimes, pašvaldības un valsts norisēs.

Sarunu vakaru ar savu pieredzes stāstu iesāks ManaBalss komanda, atklājot, kas viņus urda un motivē uzturēt un attīstīt gan platformu ManaBalss.lv, gan arī meklēt arvien jaunus digitālus risinājumus, kā cilvēkus iesaistīt pilsoniskajā aktīvismā.

Pasākuma turpinājumā ar savu pieredzi dalīsies apvienības "Pilsēta cilvēkiem" pārstāvis Oskars Rode, Latvijas Studentu apvienības prezidente Liene Levada un apvienības Sociālā virziena vadītāja Līva Vaivade. Sarunā ar Didzi Meļķi viņi atklās, kāpēc nolēma virzīt savas iniciatīvas portālā ManaBalss.lv, kā viņiem ar to veicas un kādi ir izaicinājumi šajā procesā.

Lai plānotu pasākuma apmeklētāju skaitu, lūdzam pieteikties pasākumam šeit: https://ej.uz/mb_riga.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI