DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
04. oktobrī, 2023
Lasīšanai: 3 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Pašvaldības

Aicinām uz tirdziņiem Valmieras novadā

Rudens izsenis ir bijis tirgošanās laiks – jāsagādā krājumi ziemai, siltas zeķes un cimdi, kas zin, kāda ziema sagaidāma šogad. Jau informējām, ka lielā Simjūda andele notiks 14. oktobrī Valmierā. Taču laipni aicinām tirgotājus un pircējus apmeklēt tirdziņus arī citviet Valmieras novadā!

21. oktobrī no plkst. 9.00 – 13.00 aicinām pārdot un pirkt Urzulas tirdziņā Strenčos! Valmieras novada pašvaldības Strenču apvienības pārvalde jau vairākus gadus organizē ikmēneša tirdziņus Strenču tirgus laukumā. Jau būsiet pamanījuši, ka tirdziņi tiek nosaukti interesantākajos vārdos, kuriem tajā dienā kalendārā ierakstīta vārda diena.

Lai piepildītu pagrabus un apcirkņus ziemas mēnešiem, Urzulas tirdziņā tiek gaidīti rudens ražas pārdevēji, noderēs arī dažādi amatniecības izstrādājumi, kāda silta šalle, cimdi vai ziemas cepure. Vienmēr gaidīti ir gardu ēdamlietu tirgotāji – noderēs gan sāļš, gan salds. Tirgotājus aicinām pieteikties līdz 18. oktobrim, zvanot pa tālruni: 26576932 vai 66954852.

Strenču tirgus laukums atjaunots 2017. gadā vēsturiskajā Strenču tirgus placī, realizējot Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai projekta divas kārtas. Projekta rezultātā izveidota autostāvvieta vairāk nekā 20 transportlīdzekļiem, sešas vaļējas tirgus nojumes, kā arī gājēju celiņi, jauni apstādījumi, soliņi un labiekārtota teritorija ap plosta maketu.

Šogad vēl gaidīsim uz tirgošanos Strenčos Brīves tirdziņā 18. novembrī un Alvīnes tirdziņā 16. decembrī. Vēl šogad tirgošanās paredzēta arī citviet Valmieras novadā. Kā allaž vislielākā rosība pārdevējiem un pircējiem ir ap Ziemassvētku laiku. 26. novembrī gaidāms Pirmās adventes tirdziņš Mazsalacā, 9. decembrī notiks Ziemassvētku tirdziņš Valmierā, bet 10. decembrī Ziemassvētku andele notiks Naukšēnu Kultūras namā. 16. decembrī Ziemas saulgriežu svinības un tirdziņš “Gardu muti” Valmiermuižā, bet 17. decembrī tirgotāji un pircēji pulcēsies Ziemassvētku tirdziņā Rūjienas Kultūras namā. Šī gada tirgošanās noslēgsies 25. decembrī ar pasākuma “Ziemassvētki Mazsalacā 2023” gardumu tirdziņu.

Mūsu novada tirgotāji aktīvi piedalās arī tirdziņos citviet, kur viņi ir atpazīstami pēc jaunās preču zīmes “Radīts Valmieras novadā”.  

Aicinām sekot informācijai par tirdziņiem tīmekļvietnē www.valmierasnovads.lv un lai prieks pārdevējiem un gandarījums pircējiem!

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI