DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
12. septembrī, 2023
Lasīšanai: 3 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Vide

RĪGAS MEŽU vides izglītības centrs “EkVidO2” turpina tradīciju un organizē skolēnu radošo rudens plenēru “Dzīve mežā” 

Publicitātes foto

Trešdien, 13.septembrī, SIA “Rīgas meži” vides izglītības centrā “EkVidO2” jeb “EKOLOĢIJA. VIDE. GAISS”, Ogres pievārtē, notiks tradicionālais radošais skolēnu rudens mākslas plenērs “Dzīve mežā”. Šajā reizē tas tiek rīkots sadarbībā ar vides izglītības centra kaimiņu – Lielvārdes Mūzikas un mākslas skolu.  

Pērn vides izglītības centrs iedibināja iepriekš nebijušu tradīciju – sākoties jaunajam mācību gadam, organizēt rudens radošo plenēru. Pirmais pasākums notika 2022.gadā un tajā piedalījās Ogres Mūzikas un mākslas skolas audzēkņi.  

Plānots, ka šogad plenērs pulcēs ap 40 skolas audzēkņu, kuri iemūžinās un radoši interpretēs gan vides izglītības centra dabas skatus, gan vienlaikus arī izzinās centra apkārtni un dabu.  

Līdzīgi kā iepriekš, skolēnu radošā plenēra “Dzīve mežā” darbi būs apskatāmi izstādē “EkVidO2” jaunajā mācību telpā – Amatu mājā. Izstāde būs pieejama vides izglītības centra apmeklētājiem.  

Mediju pārstāvji aicināti uz pasākumu, kas notiks trešdien, 2023.gada 13.septembrī, plkst. 14.00 – 17.00, “Rīgas mežu” vides izglītības centrā, Tīnūžu pagastā, Ogres pievārtē: https://ej.uz/8at7. Publicitātes nolūkos pasākuma laikā paredzēta filmēšana un fotografēšana.  

“Rīgas mežu” vides izglītības programma “EkVidO2” visu vecumu apmeklētājiem piedāvā iespēju iepazīt un izzināt dabu aizraujošā un interesantā veidā. Programmas ietvaros pieejamas gan dažādas mācību ekskursijas uzņēmuma mežos, gan izzinošas pastaigas Rīgas nozīmīgākajos dārzos un parkos, meža stādīšanas un putnu būrīšu meistarošanas talkas, kā arī citas izglītojošas aktivitātes.  

Šogad centra aktivitātēs ir piedalījušies jau gandrīz 10 tūkstoši cilvēku (pērn kopumā: ap 3,5 tūkstošiem). 

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI