DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
22. augustā, 2023
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Pašvaldības

No 4. septembra tiks mainīti atsevišķu pieturvietu nosaukumi 

No 4. septembra pieturvietas “Kazarmu iela” nosaukums tiks mainīts uz “Kazarmu iela/Lielie kapi”. Pieturvietā apstājas 11. maršruta tramvajs (abos kustības virzienos) un 9. maršruta autobuss (virzienā uz centru). Minētās izmaiņas tiks veiktas atbilstoši Rīgas domes Pasažieru komercpārvadājumu licencēšanas komisijā apstiprinātajam.

Tāpat no 4. septembra, lai uzlabotu 8. un 44. autobusa maršruta pasažieru informētību par pieturu, kur jāizkāpj, lai apmeklētu Veselības un darbspēju ekspertīzes ārstu valsts komisiju, autobusa salonā līdz ar pieturvietas “Astras iela” nosaukumu papildus tiks atskaņots informatīvais paziņojums - “invaliditātes ekspertīzes komisija”. Tādējādi transportlīdzekļu salonos tiks atskaņots paziņojums “Astras iela - invaliditātes ekspertīzes komisija”, bet pieturvietas nosaukums nemainās. 

Plašāku informāciju par “Rīgas satiksmes” piedāvātajiem pakalpojumiem, maršrutu sarakstiem, biļešu veidiem un citiem jaunumiem var saņemt mājas lapā www.rigassatiksme.lv vai sociālajos tīklos “twitter”, “facebook”. 

 

 

 

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI