DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
21. aprīlī, 2023
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Pašvaldības

LIZDA organizētā gājiena laikā ierobežos satiksmi Rīgas centrā

Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības (LIZDA) organizētā gājiena laikā 24. aprīlī tiks ierobežota satiksme Rīgas centrā. Gājiena laikā no plkst. 11.00 līdz 12.30 pēc nepieciešamības tiks slēgta gājēju un transportlīdzekļu satiksme maršrutā Tērbatas iela – Elizabetes iela – Brīvības bulvāris – Kaļķu iela – Vaļņu iela – Torņa iela – Jēkaba iela–  Doma laukums.

Laika posmā no plkst. 8.00 līdz plkst. 11.00 tiks aizliegta transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšana Tērbatas ielā, posmā no Matīsa ielas līdz Stabu ielā. No plkst. 12.30 līdz plkst. 14.30 notiks sapulce Doma laukumā, tāpēc no plkst. 8.00 līdz plkst. 17.00 tiks aizliegta transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšana Doma laukumā. Laika posmā no plkst. 10.00 līdz plkst. 11.30 tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme Bruņinieku ielā, posmā no Krišjāņa Barona iela līdz Tērbatas ielai, izņemot operatīvo transportu, sabiedrisko transportu un gājiena dalībnieku transportlīdzekļus. Satiksme tiks slēgta arī Tērbatas ielā, posmā no Matīsa ielas līdz Stabu ielai.

Gājiena un sapulces organizatoram – LIZDA – ir uzdots nodrošināt sabiedriskās kārtības noteikumu ievērošanu gājiena un sapulces norises vietās un laikos, kā arī teritorijas sakopšanu pēc gājiena un sapulces beigām. Nepieciešamības gadījumā nevietā atstātie transportlīdzekļi tiks pārvietoti uz tuvāko stāvēšanai atļauto vietu piespiedu kārtā.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
SAPRATU