DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
09. martā, 2023
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Drošība

Ilūkstē atklās daudzfunkcionālu bāzi valsts aizsardzības mācības un Jaunsardzes audzēkņu apmācībai

Piektdien, 10. martā, Aizsardzības ministrijas parlamentārais sekretārs Jānis Eglīts apmeklēs Augšdaugavas novada pašvaldības Ilūkstes pilsētu, kur svinīgi tiks atklāta daudzfunkcionāla mācību bāze valsts aizsardzības mācības un Jaunsardzes  audzēkņu apmācībai.

Uzlabotā infrastruktūra sniegs iespēju valsts aizsardzības mācības audzēkņiem un jaunsargiem mūsdienīgā mācību vidē apgūt  mācību programmu un iegūt jaunas prasmes, kā arī piedalīties nometnēs un sacensībās. Jaunajās telpās ir izveidota interaktīva klase, kur audzēkņi gūs zināšanas par kibervidi, drošību un medijpratību. Tāpat, atbilstoši mācību programmai, audzēkņi jaunajās telpās varēs droši apgūt šaušanu ar pneimatiskajiem ieročiem.

Daudzfunkcionālo mācību bāzi Jaunsardzes interešu izglītībai un Valsts aizsardzības mācības pasniegšanai varēs izmantot gan Ilūkstes pilsētas, gan tuvējo pagastu skolu audzēkņi.

Jaunā daudzfunkcionālā bāze atrodas Raiņa vidusskolā, Stadiona ielā 1. Projekta kopējās izmaksas ir 61 071,59 eiro, no kuriem 52 833,19 eiro sastāda Aizsardzības ministrijas piešķirtais līdzfinansējums. Projekta rezultātā iepriekš jau esoša infrastruktūra ir specifiski pielāgota valsts aizsardzības mācības un Jaunsardzes nodarbību vajadzībām. Ēkas remontdarbi izmaksāja 46 416,42 eiro, bet jaunais mācību inventārs – 14 655,17 eiro.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
SAPRATU