DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
20. februārī, 2023
Lasīšanai: 3 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Valsts pārvalde

Pilsonības un migrācijas lietu pārvalde Rīgas 1. nodaļā un Daugavpils nodaļā SESTDIEN nodrošinās personu apliecinošu dokumentu noformēšanu

Publicēts pirms gada. Izvērtē satura aktualitāti! >>

Publicitātes foto.

Lai palielinātu pakalpojumu pieejamību, Pilsonības un migrācijas lietu pārvalde (turpmāk – Pārvalde) Rīgas 1. nodaļā trijās sestdienās nodrošinās pilsoņu un nepilsoņu personu apliecinošu dokumentu – pases un eID kartes – noformēšanu un izsniegšanu gan “dzīvās” rindas kārtībā, gan veicot iepriekšēju pierakstu.

Rīgas 1. nodaļā pilsoņu un nepilsoņu pases un eID kartes rindas kārtībā būs iespējams noformēt un saņemt jau iepriekš noformētos personu apliecinošos dokumentus 25. februāra, 11. marta un 25. marta sestdienās no plkst. 8.00 līdz plkst. 15.00.

Pakalpojumu saņemšana notiks gan “dzīvās” rindas kārtībā – tiks izdalīts noteikts numuriņu skaits, un katrs klients ar numuriņu tiks apkalpots atbilstoši tā kārtai rindā –, gan pēc iepriekš veikta pieraksta, kas primāri paredzēts vecākiem ar bērniem, senioriem un cilvēkiem ar smagām veselības problēmām.

Iepriekšēju pierakstu šīs iedzīvotāju grupas aicinātas veikt, zvanot uz tālruņiem 67829715 un 67829750.

Daugavpils nodaļā noformēt pilsoņu un nepilsoņu pases un eID kartes “dzīvās” rindas kārtībā varēs, sestdien, 25. februārī, no plkst. 8.00 līdz plkst. 15.00.

“Mūsu prioritāte ir nodrošināt krīzes risinājumus, lai pēc iespējas ātrāk samazinātu rindas uz dokumentu noformēšanu un saņemšanu. Darbs konkrētās sestdienās ir tikai daļa no risinājumiem, kurus jau tuvākajā laikā ieviesīsim, lai strauji celtu pakalpojuma pieejamību,” uzsver Pārvaldes priekšniece Maira Roze.

Visās sestdienās būs iespējams iestāties rindā uz dokumentu noformēšanu vai saņemšanu arī attālināti, izmantojot Qticket mobilo lietotni. Tādējādi klienti var taupīt laiku un doties uz nodaļu tikai tad, kad tuvojas apkalpošanas laiks.

Atgādinām: lai pakalpojumu saņemšana noritētu veiksmīgi, uz jaunās pases un/vai eID kartes nomaiņu OBLIGĀTI jāņem līdzi vecais personu apliecinošais dokuments, kas būs jānodod nodaļā.

Tāpat vēršam klientu uzmanību, ka sestdienās netiks sniegts uzturēšanās atļauju eID kartes noformēšanas un izsniegšanas pakalpojums.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI