DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
18. janvārī, 2023
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Satiksme

VAS "Latvijas dzelzceļš" izsolē pārdod ēku sporta nodarbībām Skanstes apkaimē

Publicēts pirms gada. Izvērtē satura aktualitāti! >>

Publicitātes foto

Līdz šā gada 5.februārim ikvienam interesantam ir iespēja pieteikties un piedalīties VAS "Latvijas dzelzceļš" elektroniskajā izsolē, kurā izsola nekustamo īpašumu – ēku sporta nodarbībām Ganību dambī 20a, Rīgā.

Ēka atrodas uz valstij piederošas zemes Skanstes apkaimē, kas turpina strauji attīstīties, veidojoties par pilsētas centra modernāko daļu un piesaistot arvien vairāk iedzīvotāju un uzņēmēju. Ēkas kopējā platība ir 5387,2 m2 un tajā pašlaik iekārtota moderna sporta zāle, kurā ir iespējams spēlēt tenisu, volejbolu, florbolu, futbolu, futzālu un badmintonu, kā arī tur tiek organizētas vingrošanas un aerobikas nodarbības un sacensības.

Patlaban ēka ir iznomāta SIA “Komercdarbības konsultāciju kompānija”, nodrošinot patstāvīgu naudas plūsmu, un pēc ēkas pārdošanas, nomas līgums būs saistošs jaunajam īpašniekam līdz 2027.gada 31.augustam. 

Nekustamais īpašums tiek izsolīts  elektroniskajā izsoļu vietnē https://izsoles.ta.gov.lv/ ar augšupejošu soli. Izsoles sākumcena ir 481 168 eiro, un izsole noslēgsies šā gada 15.februārī plkst.13.00. Vairāk informācijas par nekustamo īpašumu un iespēju ar to iepazīties: https://www.ldz.lv/lv/izsole

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI