DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
28. septembrī, 2022
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Valsts pārvalde

Kariņam pasniedz CEPA transatlantisko līderības balvu

ASV domnīca “Eiropas politikas analīzes centrs” (The Center for European Policy Analysis (CEPA)) 27. septembrī Vašingtonā, ASV, Ministru prezidentam Krišjānim Kariņam pasniedza transatlantisko līderības balvu. K. Kariņam balva piešķirta par īpašu ieguldījumu transatlantiskās sadarbības stiprināšanā un stingro atbalstu Ukrainai cīņā pret Krievijas militāro agresiju. Balva Ministru prezidentam uz Latviju tiks nogādāta ar Latvijas vēstniecības ASV starpniecību.

“Eiropas politikas analīzes centra transatlantiskā līderības balva ir novērtējums visas Latvijas sabiedrības nelokāmajam atbalstam Ukrainai un esmu patiesi pagodināts to saņemt. ASV, Eiropu un Latviju vieno kopīgas vērtības: brīvība, demokrātija un likuma vara, tādēļ mūsu kopīgs pienākums ir turpināt transatlantiskās sadarbības stiprināšanu,” pateicības video uzrunā uzsver K. Kariņš. Pilna uzruna pieejama Ministru kabineta YouTube kontā: https://www.youtube.com/watch?v=rWTR7KiMjIo

CEPA transatlantiskā līderības balva šogad piešķirta visiem trim Baltijas valstu premjerministriem – arī Igaunijas premjerministrei Kajai Kallasai (Kaja Kallas) un Lietuvas premjerministrei Ingrīdai Šimonītei (Ingrida Šimonytė), kā arī Polijas premjerministram Mateušam Moraveckim (Mateusz Morawiecki).

ASV galvaspilsētā Vašingtonā bāzētās domnīcas “Eiropas politikas analīzes centrs” darbības mērķis ir nodrošināt spēcīgu un noturīgu transatlantisko aliansi, kas balstīta demokrātiskās vērtībās un principos. Domnīca īsteno pētījumus un analīzi enerģētikas, drošības un aizsardzības jomās, palīdzot gan valstu amatpersonām, gan uzņēmumiem veidot transatlantisko sadarbību. Vairāk informācijas CEPA mājaslapā https://cepa.org/.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
SAPRATU