DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
13. septembrī, 2022
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Pašvaldības

Izsludināts finansēšanas konkurss Ziemas saulgriežu, Adventa un Ziemassvētku pasākumu organizēšanai Rīgā

Lai atbalstītu kultūras kalendāra pasākumu – Ziemas saulgriežu, Adventa un Ziemassvētku programmas – norisi no 27. novembra līdz 31. decembrim, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (IKSD) izsludinājis finansēšanas konkursu.

Konkursa mērķis ir finansiāli atbalstīt Rīgas kultūras kalendārā iekļauto privātpersonu organizēto pasākumu īstenošanu galvaspilsētā.

Projektu pieteicēji ir aicināti iesniegt Ziemas saulgriežu, Adventa un Ziemassvētku programmai tematiski un saturiski atbilstošus, daudzveidīgi un mākslinieciski kvalitatīvus kultūras pasākumus plašai mērķauditorijai, t.sk. ģimenēm, dažāda vecuma bērniem un jauniešiem, kas īstenojami publiskajā ārtelpā – publiskiem pasākumiem atbilstošas norises vietās pilsētas centrālajā daļā un apkaimēs.

Programmas norises laiks ir no 27. novembra līdz 31. decembrim. Visi pasākumi ir jānodrošina bez ieejas maksas.

Pieteikumus konkursam var iesniegt  līdz 3. oktobra plkst. 12.00. Piedalīties un uz līdzfinansējuma saņemšanu var pretendēt 12 mēnešus pirms pieteikuma iesniegšanas reģistrēts komersants, biedrība vai nodibinājums.

Konkursa vadlīnijas, nolikums un citi ar to saistītie dokumenti  pieejami šeit:

https://www.riga.lv/lv/konkursi/finansesanas-konkurss-lidzfinansejuma-pieskirsanas-kartiba-privatpersonu-organizetajiem-rigas-kulturas-pasakumu-kalendara-pasakumiem.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
SAPRATU