DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
09. septembrī, 2022
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Veselība

Vecāki aicināti pieteikt bērnus vecumā no 7 līdz 12 gadiem bezmaksas vingrošanas nodarbībām

Publicēts pirms gada. Izvērtē satura aktualitāti! >>

Publicitātes foto.

Lai veicinātu bērnu fizisko un emocionālo veselību, kā arī regulāru kustēšanos, vecāki aicināti pieteikt savus bērnus vecumā no septiņiem līdz 12 gadiem bezmaksas vispārattīstošām veselības vingrošanas nodarbībām, kas no 12. septembra norisināsies nodarbību zālē Jūrmalas ielā 22. Nodarbības bērniem vadīs treneres Dace Dieviņa un Kristīna Petermane.

Nodarbības norisināsies divas reizes nedēļā pirmdienās un trešdienās divām grupām – pirmā grupa pulksten 15.00 un otrā grupa pulksten 16.00. Nodarbības ilgums ir 60 minūtes. Uz nodarbību līdzi jāņem savs vingrošanas paklājiņš un dzeramais ūdens, jātērpjas ērtā sporta apģērbā. 

Nodarbību mērķis ir uzlabot bērnu fizisko un emocionālo veselību, stiprināt dziļo muskulatūru, uzlabot stāju, veicināt līdzsvaru un koordināciju. Lai nodrošinātu vingrošanas efektivitāti un noturīgāku rezultātu, viens bērns nodarbībās var piedalīties četrus mēnešus.

Lai nodrošinātu precizitāti darbā ar bērniem, vietu skaits nodarbībās ir ierobežots, tāpēc nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās, sazinoties ar treneri Kristīnu Petermani pa tālruni 29 849 407, sūtot SMS ar bērna vārdu, uzvārdu, vecumu un vecāka vārdu, uzvārdu un telefona numuru turpmākai saziņai, kā arī vēlamo nodarbību laiku (15.00 vai 16.00). Uz nodarbību var ierasties, ja saņemts apstiprinājums no treneres.

Nodarbības tiek finansēts Eiropas Sociālā fonda projekta Nr.9.2.4.2/16/I/088 “Liepāja.Vesels.Aktīvs.Laimīgs” ietvaros.

Atgādinām, ka uz nodarbību nevar nākt, ja bērnam parādījušās elpceļu infekcijas pazīmes un ja uz bērnu attiecas pašizolācijas vai karantīnas nosacījumi.

Papildu informācija: Liepājas pilsētas pašvaldības administrācijas veselības Vides, veselības un sabiedrības līdzdalības daļā, e-pasts veseliba@liepaja.lv.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI