DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
07. septembrī, 2022
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Tieslietas

“Jurista Vārds” aicina jaunos juristus uz ikgadējo konkursu

Jau septiņpadsmito reizi žurnāls “Jurista Vārds” aicina Latvijas augstskolu jurisprudences studentus un absolventus iesniegt izvērtēšanai savus pētnieciskos darbus. Tas ir labs veids, kā pārbaudīt sevi, iemantot “vārdu” juridiskajā sabiedrībā un uzsākt ceļu uz pirmo publikāciju. Iepriekšējie gadi rāda, ka panākumi šajā konkursā veicina jauno juristu karjeras izaugsmi.

“Jurista Vārda” konkursam var pieteikt pētniecisku darbu par jebkādu aktuālu un novatorisku juridisku tēmu. Darbus vērtē autoritatīva tiesību zinātnieku un praktiķu žūrija, bet uzvarētāji saņem vērtīgas balvas – juridisko literatūru, abonementu un iespēju publicēties “Jurista Vārdā”.

Visi iesniegtie konkursa darbi anonīmi vērtēti tieslietu nozaru sekcijās. Savukārt jaunākajiem tieslietu studentiem ir iespējas pieteikt savus darbus īpašajai Frīdriha Georga fon Bunges Cerību balvai.

Žurnāla “Jurista Vārds” rīkotais pētniecisko darbu konkurss ir vienīgās nacionāla mēroga “sacīkstes”, kurās spēkiem var mēroties visu Latvijas augstskolu studenti un absolventi. Vienlaikus konkurss ir ilgtermiņa ieguvumus arī žurnālam un visai tieslietu nozarei, jo ļauj atklāt jaunos talantus un papildināt žurnāla “Jurista Vārds” autoru loku.

Vairāk par “Jurista Vārda” rīkoto pētniecisko darbu konkursu var iepazīties jaunākajā žurnāla laidienā. Turpat arī konkursa nolikums un pieteikuma veidlapa.

Darbus konkursam var iesniegt līdz šīgada 16. oktobrim (ieskaitot). Konkursa rezultātus  redakcija paziņos novembra beigās, un decembra sākumā tie tiks publicēti žurnālā “Jurista Vārds”. Konkursa balvu fondu nodrošina “Jurista Vārda” izdevējs “Latvijas Vēstnesis”, vadošie zvērinātu advokātu biroji u. c. atbalstītāji.

“Latvijas Vēstnesis” ir valsts, pilsoniskās un tiesiskās informācijas platforma (vestnesis.lv, likumi.lv, lvportals, žurnāls “Jurista Vārds” / juristavards.lv).

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
SAPRATU