DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
04. jūlijā, 2022
Lasīšanai: 3 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Satiksme

Latvijas Pastam jauna pašapkalpošanās vietnes Manspasts.lv versija – noformējot sūtījumus digitāli, lētākas izmaksas

Nodrošinot ērtāku un vienkāršāku sūtījumu noformēšanu, Latvijas Pasts izstrādājis jaunu pašapkalpošanās vietnes Manspasts.lv versiju, kas ļauj sistēmā noformētus reģistrētus sūtījumus nosūtīt lētāk. Sūtījumus Manspasts.lv iespējams noformēt gan no datora, gan mobilās viedierīces, neautorizējoties sistēmā, tomēr reģistrētiem klientiem tiek nodrošinātas vairākas priekšrocības, piemēram, saglabājas iepriekšējo sūtījumu vēsture, klienta dati ielasās automātiski, iespējams veidot sūtījumu adrešu grāmatiņu un nākamajiem sūtījumiem pievienot adresātus no tās, nevis rakstot no jauna.

Jaunā Latvijas Pasta klientu pašapkalpošanās vietnes Manspasts.lv versija ir ne vien vizuāli pievilcīgāka un pārskatāmāka, bet arī funkcionālāka, lai iespējami vienkārši un ērti noformētu sūtījumus attālināti. Jaunā sistēmas versija ir pielāgota lietošanai arī mobilajās viedierīcēs.

Manspasts.lv nodrošina sūtījumu mūsdienīgas noformēšanas iespējas digitālajā vidē, kas piemērotas gan juridiskajām, gan fiziskajām personām. Noformējot reģistrētus – izsekojamus, ierakstītus un/vai apdrošinātus – sūtījumus Manspasts.lv, to sūtīšanas izmaksas klientam ir zemākas: izsekojamiem sūtījumiem pašapkalpošanās vietnē noformēts sūtījums izmaksās par 0,25 eiro lētāk, nekā noformējot to nodaļā, bet ierakstīts un apdrošināts sūtījums – pat par 0,49 eiro lētāk.

Manspasts.lv noformētus sūtījumus var nodot nosūtīšanai jebkurā pasta nodaļā, kur klientiem ar šādi noformētiem sūtījumiem ir augstāka apkalpošanas prioritāte. Pasta nodaļā būs jāpavada daudz īsāks laiks, jo nebūs vajadzības aizpildīt veidlapas, kas būs jau noformētas digitāli. Sūtījuma pavaddokumentus klients var izdrukāt pats birojā vai mājās, bet, ja šādas iespējas nav, to izdarīs pasta nodaļas darbinieks, klientam uzrādot Manspasts.lv noformēto sūtījumu numurus, kas tiks ģenerēti sistēmā un klientam nosūtīti uz viņa norādīto e-pasta adresi.

Sūtījumus Manspasts.lv iespējams noformēt gan reģistrētiem klientiem, gan arī tiem, kas autorizēties nevēlas. Tomēr reģistrētiem klientiem Manspasts.lv tiek nodrošinātas vairākas priekšrocības: saglabājas sūtītāja dati un tie nav jāaizpilda par turpmākajiem sūtījumiem, pieejama sūtījumu vēsture un ir iespēja veidot adrešu grāmatiņu, no kuras izvēlēties saņēmēju adreses.

Latvijas Pasts turpina mērķtiecīgu modernizācijas projektu īstenošanu, uzlabojot klientservisu un nodrošinot pakalpojumu digitalizāciju atbilstoši klientu mūsdienu patēriņa paradumiem.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
SAPRATU