DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
17. jūnijā, 2022
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Vide

Sākusies Horizon 2020 projekta INTERLINK tehniskā risinājuma – sadarbības vides testēšanas pirmā kārta

No šī gada jūlija līdz septembrim norisināsies Eiropas Savienības pētniecības un attīstības programmas Horizon 2020 projekta INTERLINK tehniskā risinājuma – sadarbības vides testēšanas pirmā kārta.

Projekta INTERLINK (“Inovatīva pakalpojumu koppiegāde digitālajā vienotajā tirgū”) mērķis ir izveidot digitālu sadarbības vidi, veicinot partnerību starp publisko pārvaldi un iedzīvotājiem pakalpojumu kopīgai veidošanai un piegādei. INTERLINK digitālajā sadarbības vidē iedzīvotājiem būs iespēja mijiedarboties ar vietējās pašvaldības vai valsts iestāžu pārstāvjiem dažādos pakalpojumu veidošanas un uzlabošanas projektos.

Latvijā projekta partneris ir Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM), kas projektā nodrošina sadarbības vides praktisko testēšanu. Vienlaikus testēšana notiks arī Itālijā (Ekonomikas un finanšu ministrija) un Spānijā (Saragosas pilsētas pašvaldība). Latvijā testēšanas pirmajā kārtā iedzīvotājus paredzēts iesaistīt pašvaldību pakalpojumu aprakstu uzlabošanā. Nereti katrā pašvaldībā tiek veidots savs e-pakalpojums un pakalpojuma apraksts, un tie mēdz būtiski atšķirties pat kaimiņos esošu novadu ietvaros. Savukārt ar INTERLINK platformas palīdzību būs iespējams padarīt pakalpojumu aprakstus lietotājiem draudzīgākus un vieglāk uztveramus, ņemot vērā pakalpojumu gala lietotāju viedokli un ieteikumus.

Testēšanu paredzēts veikt sadarbībā ar Latvijas pašvaldībām, bibliotēkām un digitālajiem centriem. Organizācijas un ikviens interesents tiek aicināts piedalīties platformas testēšanā, sazinoties ar INTERLINK vecāko projekta aktivitāšu koordinatori Ilvu Krūmiņu.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
SAPRATU