DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
27. maijā, 2022
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Valsts pārvalde

KNAB sagatavo tālākizglītotājus pretkorupcijas jautājumos

24. un 25. maijā Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) programmas “Tālākizglītotāju pretkorupcijas jautājumos sagatavošana” (Train the trainer) ietvaros rīkoja mācības valsts un pašvaldību institūciju pārstāvjiem. Mācību mērķis ir stiprināt pretkorupcijas mācību sistēmu un sekmēt valsts un pašvaldību institūciju iesaisti savu darbinieku izglītošanā par pretkorupcijas jautājumiem. Tālākizglītotāji pretkorupcijas jautājumos ir tiesīgi savās institūcijās darboties kā iekšējie treneri un īstenot pretkorupcijas mācības saviem kolēģiem.

Mācībās piedalījās 26 dalībnieki no dažādām valsts un pašvaldību institūcijām, tai skaitā no Valsts probācijas dienesta, Iekšējās drošības biroja, Nodarbinātības valsts aģentūras, SIA “Rīgas namu pārvaldnieks”, Ceļu satiksmes drošības direkcijas, VSIA “Traumatoloģijas un ortopēdijas slimnīca”, Daugavpils pilsētas pašvaldības, Valsts ieņēmumu dienesta, Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras, Ķekavas novada pašvaldības, Aizkraukles novada pašvaldības administrācijas un Valsts policijas koledžas.

Mācību dalībnieki divu dienu garumā padziļināti apguva korupcijas novēršanas pamatjautājumus, tai skaitā likumā “Par interešu konflikta novēršanu valsts amatpersonu darbībā” noteikto, korupcijas risku mazināšanu iekšējās kontroles sistēmas ietvaros, vērtību un ētikas principu iedzīvināšanu institūcijā, kā arī risināja kāzusus un veica dažādus citus praktiskus uzdevumus.

Tālākizglītotāju pretkorupcijas jautājumos (Train the trainer) sagatavošanu KNAB uzsāka 2013. gadā un šo gadu laikā sagatavoti vairāk nekā 150 iekšējie treneri pretkorupcijas jautājumos. 

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
SAPRATU